#642“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#275Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#271“Boogschutter”. Een art deco groep van zamak op arduinen sokkel. Schade aan boog.
Archer . Un groupe art déco de zamak sur socle en pierre bleue. Arc endommagé.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#155Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
#92“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#315Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#535Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
#65Een 18 K geelgouden ring.
#653Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80 / 120