Other lots in this auction
-
#472“Clowns met varkens in een kinderwagen. Gemengde techniek op board. Draagt handtekening rechts bovenaan.
Clowns avec des porcs dans un landau. Technique mixte à bord. Porte une signature en haut à droite.No longer availableDim. 55,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.No longer availableDim. h: 54 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80 -
#326Een eikenhouten gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#496Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.
Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.No longer availableDim. 10,5 gEstimate: € 350 / 450 -
#490Een zilveren theepot met houten handvat. Makersmerk van Martial Fray te Parijs. Medio XIXe eeuw. 565 gram bruto.
Théière en argent avec manche en bois. Marque de fabricant de Martial Fray à Paris. Milieu du XIXe siècle. 565 grammes bruts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#651Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#54“Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux coquelicots et prunes . Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 31,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Papilio Zalmoxis (Congo) & Urania Ripheus (Madagascar).
Deux papillons tropicaux encadrés derrière une vitre: Papilio Zalmoxis (Congo) et Urania Ripheus (Madagascar).No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#505Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Delheid. 970 grammes.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#638Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Un petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Amphora, AustriaEen sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.
Une jardinière décorative en porcelaine multicolore, flanquée de deux filles. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180

