#423Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Un Quan Yin assis en jade sculpté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Jan VanrietPeriod: °1948“Droomhuis”. Zeefdruk. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 3/20.
Maison de rêve . Sérigraphie. Signée et numérotée 3/20 illisiblement.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 70 / 80 -
#630VedetteEen regulateur in notenhouten kast.
#455Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
#399Roland Rens“De kampeerders”. Gravure. Gesigneerd en genummerd B1/15 buiten de plaat.
Les campeurs . Gravure. Signée et numérotée B1 / 15 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#664Een gemouleerd stenen reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1848 (apocrief). Met zegel achteraan.
Un relief en pierre moulée. Signé et daté 1848 (apocryphe). Avec cachet au dos.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#388Een gesculpteerde Birmaanse houten monnik.
Un moine birman sculpté en bois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
Un chandelier à six bras en argent 800 ‰. Tchécoslovaquie, 1929 - 1942. Poinçon de fabricant Br. Klein . 995 grammes.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 400 / 500 -
#65Een 18 K geelgouden ring.
#612W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#604“Ponte dell'ammiraglio te Palermo”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Ponte dell'ammiraglio à Palerme . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 200 / 300