#675
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#337Steiff
Een pluchen pinguïn.
Un pingouin en peluche.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/45 -
#620Turfmaster
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
#477
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van zotjes op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine de Chine à décor de fous multicolores sur fond bleu clair. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320/360 -
#335
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300/350 -
#468Vileroy & Boch
Een gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#248
Drie gesculpteerde houten consoles met resten van groene verf.
Trois consoles en bois sculpté avec résidus de peinture verte.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 300/340 -
#25
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,05 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 230/260 -
#14H. Louis (?)
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#363
Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#501Yves Lohé
“La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
La violoniste. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 550/600 -
#265
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux roses de diamants et d'un diamant central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 350/400