#47
Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
#89L. Lucas
“De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.
La marchande de raisins. Peinture à l'huile sur toile. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 48 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#40
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
#345
#268
Deux louches en argent massif, l'une avec un bord Régence et une signature Bonnevie, second titre, époque Napoléon III, l'autre de style Empire.No longer availableDim. 418 g l: 36 cmEstimate: € 100/120 -
#631
Een Chinees juwelenkastje met jade plaquettes.
#431
#626
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#469
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#550
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#416
Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
#479
“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150/200