#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250 -
#696Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#581Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
#691Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#186Ludwig VolakEen vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#11Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.
A small silver candlestick, 75 grams total weight with a filled base, marked with German hallmarks and the fineness of 925.No longer availableDim. 925‰ h 4.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
A set of 6 Roman bone-carved dice.No longer availableDim. 1 x 1 x 1 cmEstimate: € 250 / 350