#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,18 ct. FVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct, FVS1, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#22J. Cornélis“Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.
"Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.No longer availableDim. cmEstimate: € 25 / 30 -
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 200 / 250 -
#378Een geelkoperen weegschaal. Een eendenkop houdt de weegschaal vast.
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#96Een houten klapsecretaire met 7 kleine lade en 1 grote bodemlade.
A wooden drop-front desk with 7 small drawers and 1 large bottom drawer.No longer availableDim. 100 x 50 x 98cmEstimate: € 120 / 180 -
A chandelier with sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 80 / 120