#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#7Een grote blikken speelgoed trein in zijn originele doos, aan 1 zijde ontbreekt een wieldeel. Gemerkt Giant Train.
A large toy train in its original box, missing one wheel part on one side. Marked Giant Train.No longer availableDim. h 14 x l 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64A. Matthys‘Zeilboten aan het staketsel’, olieverf op doek, gesigneerd A. Matthys.
"Sailboats on the Jetty", oil on canvas, signed A. Matthys.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#615Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#444 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
A 19th-century oak single-door cabinet with drawer. Signs of wear on the legs.No longer availableDim. 111,5 x 83 x 60 cmEstimate: € 60 / 80