#553Een porseleinen danseres. Herend. Onderaan gemerkt.
A porcelain dancer. Herend. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 22 x 20 cmEstimate: € 90 / 100 -
#531Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. bruto: 10,77 gEstimate: € 200 / 250