#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#302Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.
A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.No longer availableDim. 51 x 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
A pair of vases made of red colored cut crystal, designed by Hubert Fouargé around 1905. Val Saint-Lambert, unmarked.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#675Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.
#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#177Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.
An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 150 / 250