#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#220Frederique ConstantEen rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
An 18kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.50 ct. F VS. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#175Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500 / 600 -
#291BeautycordEen oude Beautycord 120, Japan 1955, Medium formaat camera. Met originele lederen draagtas.
An old Beautycord 120, Japan 1955, Medium format camera. With original leather carrying case.No longer availableDim. 14 x 10 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500