#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#685Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Dries (?)“Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Young girl with a bonnet”. A litho. Signed and numbered 6/22 outside the plate. Printed at the Masereel Center in Kasterlee.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60