#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#423PunuEen gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 75 / 125 -
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#503Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.
A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 2400 / 2500 -
#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250