Similar lots by type
-
#150Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#151Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#165Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000
Other lots in this auction
-
#505Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau en bois patiné or avec une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 220 / 260 -
#599Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.No longer availableDim. 90 x 40 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#634Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.No longer availableDim. 24 x 34 & 13 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een deel van een elegant theeservies van wit porselein, rijkelijk verguld en zeer fijn gedecoreerd met landschappen in grisaille. Parijs, tijdperk Empire. Theepot, melkpot, drie kopjes, twaalf schoteltjes.
Partie d'un élégant service à thé en porcelaine blanche, richement dorée et très finement décorée de paysages en grisaille. Paris, époque Empire. Théière, pot à lait, trois tasses, douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#603Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Een eclectische klok van messing.
Une horloge éclectique en laiton.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#554Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#398MNP, LimogesEen paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
Une table octogonale avec plateau en marbre beige.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 40 / 60

