Similar lots by type
-
#151Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#165Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#150Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1600 / 1800
Other lots in this auction
-
#231Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.
Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#3Een gevarieerd lot bronzen, koperen, ijzeren en houten klinken, enkele kapstokken, een applique, twee kranen, monturen, enz.
Un lot varié de poignées en bronze, cuivre, fer et bois, quelques portemanteaux, une applique, deux robinets, des cadres, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#108Pierre le FaguaysPeriod: 1892 - 1962“Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#463Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#482Een eikenhouten bestekkastje met drie laden. Inclusief verzilverd metalen bestek voor twaalf personen .
Une armoire à couverts en chêne avec trois tiroirs. Comprend des couverts en métal argenté pour douze personnes.No longer availableDim. 76 x 55 x 39 cmEstimate: € 100 / 140 -
#179Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400 / 600 -
#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.No longer availableDim. h: 5,5 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
Un double encrier en poterie de Rouen.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30 / 35 -
#156Een rijkelijk eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met gesculpteerde druiven- en bloemenranken. Gedateerd 1891.
Une riche armoire à deux portes en chêne, richement décorée de vignes sculptées et de fleurs de vigne. Datée 1891.No longer availableDim. 205 x 134 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#262“Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.
Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100

