Other lots in this auction
-
#516
Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
Un tapis indien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 304 x 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#197Alpaca
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600 / 800 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#650
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108Collection d’art
Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.
Pendule de cheminée en métal doré ornée d'un satyre aux cymbales. Avec un rhinocéros en bronze patiné, complète avec clé.No longer availableDim. 30 x 42 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2
Een reeks van zes antieke gravures met beeltenissen van apostelen. Naar Antoon Van Dyck
Une série de six gravures anciennes représentant des apôtres. À Anthony Van Dyck.No longer availableDim. 17 cm x 11,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220