Other lots in this auction
-
#146
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#587
Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.
Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.No longer availableDim. 120 x 66 cmEstimate: € 100/120 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550/600 -
#428Nic Jonk
“Moeder met kind.” Sculptuur. Gesigneerd.
"Mère avec enfant." Sculpture. Signée.No longer availableDim. h. 19 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.
« L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220/280 -
#554
Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/300 -
#31
Een samovar van gedreven koper en een theepotje met filter. Gemerkt “Garanti Semaverleri”.
Un samovar en cuivre jaune repoussé et une théière avec filtre. Marqué “Garanti Semaverleri”.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#347Pinton, arte sacra in porcellana
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
« Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.No longer availableDim. H.43 cm & 23 cmEstimate: € 50/70 -
#517
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#628
Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
Une figurine en pierre précolombienne en forme de tête.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 60/100 -
#342Fr. Luyckx
“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#134
“Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.
"Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 350/450