#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
#330Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
#61Een oude kruik van steengoed.
#542Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
#663Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
#360Een broche en een paar oorbellen.
#681Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#694Een recente staande klok in houten kast.
#148Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.
Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.No longer availableDim. 12 x 31 x 22 cmEstimate: € 400 / 500