Other lots in this auction
-
#88Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Een eikenhouten tweedeurs garderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208Hilger & WattsEen theodoliet. Compleet en in originele kist. Medio XXe eeuw.
Un théodolite. Complet et dans sa boîte d'origine. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 22 cm x 27 cm x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#692AveryEen oude weegschaal. De schaal gemerkt ‘Societé Belge des balances et bascules’. Eerste helft XXe eeuw.
Une balance ancienne. La balance est marquée 'Societé Belge des balances et bascules'. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514“Havenstadje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Ville portuaire”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#497Vier verschillende borden van Chinees porselein met blauw op witte decors. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een lot van vijf borden, waarbij één met een décor à la mouche van B.F.K., twee met een gedrukt blauw op wit Chinees decor, een Chinees bord en een Imari bord.
Lot de cinq assiettes, une à décor à la mouche de B.F.K., deux à décor imprimé bleu sur blanc chinois, une assiette chinoise et une assiette Imari.No longer availableDim. Ø: 21,5 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met een kleine solitaire van +- 0,20 ct. Ring terug gehecht worden.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un petit solitaire de +- 0,20 ct. Bague à rattacher.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 200 / 250 -
#560Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,40 ct. FVVS1. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,40 ct. FVVS1. et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000

