Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids total de +- 1 ct.
Dim. 6 g
SKU: 2501220220.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 1500 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #611

    Een gebeeldhouwd Afrikaans masker en beeld.

    Un masque africain sculpté et une statue.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 48 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #307

    Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    “Moeder met kind”. Een groepje van meerkleurig kunststof. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    Mère avec enfant. Un groupe de plastique multicolore. Travail italien. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #250

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 8,22 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #214

    “Schepen bij woelige zee”. Olieverf op paneel naar François Musin. Apocrief gesigneerd

    “Navires dans une mer agitée”. Huile sur panneau d'après François Musin. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 42 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #289

    “Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Vaches au pré”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Dim. 33 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.

    Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #283

    Een messingen weegschaal.

    Une balance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165
    Daum, France

    Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.

    Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #206

    Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.

    Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.
    No longer available
    Dim. 58 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #38
    Lalique, France

    Een bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.

    Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.

    Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 53 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More