Other lots in this auction
-
#312Een lot van vier litho’s met rozen naar werken van Redouté.
Lot de quatre lithographies aux roses d'après des oeuvres de Redouté.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#368Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#457Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein.
Une figurine en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#206Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableDim. 58 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#345Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#224De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#229J. Wollenhauven“Korenvelden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Champs de blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144V. Placquet“De Graaf van Halfvasten bij de kinderen op school”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar het origineel van Ferdinand De Braekeleer. Kleine perforatie.
“Le Comte du Demi-jeûne avec les enfants à l'école”. Huile sur toile. Signée. D'après l'original de Ferdinand De Braekeleer. Petite perforation.No longer availableDim. 105 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Horn CollectionEen vintage kunststoffen salontafel met chromen wieltjes. Ontwerp door Peter Ghyczy. Gemerkt onderaan.
Une table basse vintage en plastique avec des roues chromées. Design par Peter Ghyczy. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#150Een 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met een diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400 / 3000

