#153
“Engel”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Mathurin Moreau op arduinen sokkel.
#50
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljantjes en een parel.
#111Delvaux, Bruxelles
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
#93
#243Fridl.
« Les agriculteurs en route vers le marché ». Bas-relief en faïence vernissée. Dubrovnik, 1962. Signé.No longer availableDim. 12 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#28
Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#68
Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
#487
Een moderne sculptuur naar het werk van Csaky.
#532
#324G. De Meyer
#688
Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
#626
Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.No longer availableEstimate: € 40 / 60