#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#597
Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
#403
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein in de geest van Sèvres gedecoreerd met romantische scènes en landschappen in uitsparingen op kobaltblauwe en vergulde achtergrond. Vergulde koperen monturen.
Paire de vases à couvercle en porcelaine polychrome dans l'esprit de Sèvres, à décor de scènes romantiques et de paysages en cartouches sur fond bleu cobalt et doré. Montures en laiton plaqué or.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 350/400 -
#407
Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.
#100
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600/1800 -
#457
Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#467
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
#153
“Engel”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Mathurin Moreau op arduinen sokkel.
"Ange". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre de Mathurin Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300/400