Other lots in this auction
-
#641Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#666Louis de PoortereKadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557L. DrimmerEen aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 35 / 45 -
#339Mats Jonasson, SwedenEen kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#249Jef Clerens“Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver à Ganshoren". Gouache sur carton. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#291Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104Dave L.“Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.
"Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#55Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 450 / 500 -
#334Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120


