Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.
Dim. 25,12 g
SKU: 1312220200.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 2500 / 2800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #666
    Louis de Poortere

    Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.

    Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 330 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    L. Drimmer

    Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #339
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #249
    Jef Clerens

    “Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme d'hiver à Ganshoren". Gouache sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #675

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.

    Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #291
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Dave L.

    “Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.

    "Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #536
    Hiëronymus Hopfer
    Period: 1500-1550

    “Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.

    “Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #55

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.
    No longer available
    Dim. 4,24 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #334

    Oost-Europese vlasspindel op voet.

    Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.
    No longer available
    Dim. h 178 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More