#276
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#166
#593
Een zware vaas van blauw glas.
Un vase en verre bleu épais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#288
Een siervaasje op voet van Beiers porselein met een bloemendecor in een uitsparing op kobaltblauwe achtergrond. Bijgevoegd twee Grieks-porseleinen vaasjes met verguld decor op zwarte fond.
Un vase décoratif à base de porcelaine bavaroise avec un motif floral dans un renfoncement sur un fond bleu cobalt. Ci-joint deux vases en porcelaine grecque à décor doré sur fond noir.No longer availableDim. 30 & 11 cmEstimate: € 60/70 -
#197
“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
#344
Een gietijzeren paraplubak.
Un porte-parapluie en fonte.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50/80 -
#405Tabriz
Een handgeknoopt perzisch kleedje, zijde op katoen.
#301Goebel, Germany
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/60 -
#346
#699
#530
#513
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120/200