#37
Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
Une bouilloire en cuivre. Datée 1821.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#293
Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#87
Een lederen aktetas.
Mallette en cuir.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#264Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#193
Een neushoorn van gepatineerd brons.
#583
Een kleine opgezette alligator.
Un petit alligator empaillé.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 80/120 -
#542
Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 30/40 -
#640
Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
#262
“Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.
#279
Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/80