Other lots in this auction
-
#441
Een buikvaas van Chinees porselein met rood op blauw decor en met Ming-opschrift op de hals.
Vase pansu en porcelaine de Chine de couleur rouge sur bleue. Une marque Ming sur le col.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 250/300 -
#321Boch, La Louvière
Twee verschillende kannetjes en twee verschillende vaasjes van meerkleurig en verguld aardewerk met decor ‘Shanghai’. Onderaan gemerkt.
Deux pichets différents et deux vases différents en faïence multicolore et dorée à décor 'Shanghai'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#672Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#237
“Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.
"Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.No longer availableDim. 74,5 x 14 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#163Royal Dux
“Jager met buit en jachthond”. Groep van biscuit in typische bruine, gebroken witte en gouden tinten. Onderaan gemerkt met de driehoek en genummerd.
"Chasseur avec butin et chien de chasse". Groupe de biscuits dans les tons typiques de brun, blanc cassé et doré. Marqué en bas avec le triangle et numéroté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 300/400 -
#126Elastoform Polstermöbel
Een paar elektrisch verstelbare en oplaadbare relaxzetels van beige leder.
Une paire de fauteuils inclinables électriquement réglables et rechargeables en cuir beige.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#198
“Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.
« Persée avec la tête de Méduse ». Petite version de la statue de Benvenuto Cellini. Avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80/100 -
#156
Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#543
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Paire de petites cassolettes en régule sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#313Lladro
“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
"Demoiselle avec une charrette aux fleurs et des chats". Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 70/120 -
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
Une armoire suspendue pour netsuke japonais en bois dur tropical.No longer availableDim. 73,5 x 41 x 10 cmEstimate: € 30/40