Other lots in this auction
-
#18
Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux aux fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 - 23 cmEstimate: € 25/35 -
#328
Een lot antiek houtsnijwerk, bestaande uit een speculaasplank, een grote lepel en een gesneden handvat van een schep in de vorm van een vorst met datum 1902.
Lot de sculptures anciennes, composé d'une planche à pain d'épice, d'une grande cuillère et d'un manche sculpté d'une pelle en forme de monarque, daté de 1902.No longer availableDim. l: 26 - 76 cmEstimate: € 60/100 -
#438
Een vaasje van Chinees porselein met meerkleurig glazuur en in een opbergkoffertje.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure multicolore et dans un coffret de rangement.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#72Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#245Lalique, France
Een kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200/300 -
#70
Een 18 K geelgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une demi-alliance en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 1,93 gEstimate: € 400/500 -
#655
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#147
Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
Une lampe chromée avec une boule de verre dans la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#694
Een recente staande klok in houten kast.
Une horloge grand-père récente dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#201
Een grote aardewerken vaas met blauw op wit decor en met vogelkoppen als handvatten. Randschade en gat in de bodem door eerdere montage als lampenvoet.
Grand vase en faïence à décor bleu sur blanc et avec des têtes d'oiseaux en guise d'anses. Bordure endommagée et trou dans le fond dus à un montage antérieur en pied de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/300 -
#415
Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
Sept coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#182
Een schaaltje gemerkt F. De Leeuw, een pollepel met Belgische keur en een art nouveau taartschep in etui met Franse keur en makersmerk ARD Joseph Crossard. Alle van zilver.
Petit plat avec la marque F. De Leeuw, une louche aux poinçons belges et une pelle à tarte art nouveau dans son étui avec poinçon français et poinçon d’orfèvre ARD Joseh Crossard. Toutes les pièces en argent.No longer availableDim. 695 gEstimate: € 250/350