#35
Een paar 18 K geelgouden trouwring.
#397
Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Gemerkt.
#505Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#665
Een handgeknoopte wollen kelim.
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met fantasiesteentjes.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80/100 -
#365Capodimonte
#68Yashica
Een Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
#513
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
#491
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/200 -
#463
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#109Herbert Roe
Herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120/200