#696
Een vaas en een coupe van blauw kristal. de eerste gemerkt van Lux Glass, Austria.
#529Toshimoto SuzukiPeriod: act. 1870’s - 1900’s
“Scène uit de Satsumaopstand”. Een triptiek. Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Scène de la rébellion de Satsuma. Un triptyque. Gravure sur bois japonaise. Signé.No longer availableDim. 35 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#6
Een messingen dienblad op vouwpoot.
#689
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
#465
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
#468Vileroy & Boch
Een gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#266
Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
#626
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#469
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#667
#419Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983
“Les pins”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les pins. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 100/150 -
#40
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.No longer availableDim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cmEstimate: € 250/350