Other lots in this auction
-
#65
Een 18 K geelgouden ring.
Une bague en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 250 / 300 -
#536
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
Un pendentif en or jaune 14 carats avec une pièce en or jaune 22 carats. Elizabeth II.No longer availableDim. 9,32 gEstimate: € 350 / 450 -
#284Jan VanrietPeriod: °1948
“Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.
Lénine à Anvers . Technique mixte. Signé et daté 1992 au dos.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#423
Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Un Quan Yin assis en jade sculpté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151
Een barok hoogreliëf van gebronzeerd rood koper, versierd met vruchten, bladeren en engelenkopjes. Wellicht onderdeel van een wandversiering.
Haut-relief baroque en cuivre rouge bronzé, décoré de fruits, de feuilles et de têtes d'anges. Peut faire partie d'une décoration murale.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#254
Drie diverse stillevens op doek. “Dahlia’s” (perforatie, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). “Koffiepot met bloemen” (49 x 39 cm).
Trois natures mortes différentes sur toile. Dahlias (perforation, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). Cafetière avec des fleurs (49 x 39 cm) .No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416
Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
Un lampadaire en laiton, la base décorée de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 30 / 40 -
#669György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Stilleven”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Nature morte . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 38 cmEstimate: € 25 / 30 -
#375
“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Card Players . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Vissersboten in de haven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/350 buiten de plaat.
Bateaux de pêche dans le port . Une lithographie. Signée et numérotée 10/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42J.V.A.
“Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.
Cavalier au repos au XVIIe siècle . Huile sur toile. Monogrammée et datée de 1974. Blessures mineures.No longer availableDim. 48,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 150