Other lots in this auction
-
#467Een groep van gesculpteerd jade in de vorm van een bloeiende struik met diverse vogels. Op houten sokkel en in doos.
Un groupe de jade sculpté en forme d'arbuste fleuri avec divers oiseaux. Sur socle en bois et en boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
Un ensemble en argent comprenant un miroir, une brosse et un peigne dans sa boîte d'origine. 835‰.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 160 / 200 -
#636Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.No longer availableDim. 75 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#509Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 36 cmEstimate: € 120 / 140 -
#449Felix De Boeck“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#112Waning“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#290Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,26 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550 / 600 -
#231Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
Vase en cloisonné sur laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#436Colt - Special CombatEen CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.
Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#403Van De VeldeEen aardewerken sierbord met blauw glazuur. Onderaan gesigneerd.
Une assiette décorative en céramique à glaçure bleue. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50 / 70

