#37
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
#438
Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.
#689
Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.
Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.No longer availableDim. 51,5 x 45 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678
Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.
#16Friso Kramer
Architectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#627
Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.No longer availableDim. h: 25 cm - 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131
“L’accident”. Een bronzen beeld van een vrouw met hoge hakken en een jurk.
"L'accident". Une statue en bronze d'une femme portant des talons hauts et une robe.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 450 / 500 -
#308
“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#476
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300 / 500 -
#119Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Oude hoeve te Ranst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ancienne ferme à Ranst". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 160 / 200