#324
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
#415Obermaier, München
Een oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Un vieux mannequin. Légères blessures et usures.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100/150 -
#669
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
#74
Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#336
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#241
Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
#362
“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#19Alphonse Mora
#432
Japanse houtdruk met geisha.
#345
Een kleine lezenaar van notenhout. Gedraaide pootjes met vernauwingen. Onderaan gemonogrammeerd.
Un petit pupitre en bois de noyer. Pieds tournés avec étranglements. Monogrammé en bas.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#260
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants blancs et noirs d'un poids combiné d'environ 1,40 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1300/1400