Other lots in this auction
-
#97
“Hertenbok en jachthond”. Een art deco groep van gepatineerd brons op sokkel van onyx .
« Chevreuil et chien de chasse ». Un groupe art déco en bronze patiné sur un socle en onyx.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#132Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#55
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 450/500 -
#677
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35/45 -
#525
Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.
Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 250/400 -
#487
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de 12 verres à eau, 6 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc, 5 coupes à champagne et 2 verres à apéritif. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H: 10-18 cmEstimate: € 80/120 -
#585
Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.
Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 200/240 -
#463
Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Un grand pot à eau du Hunan en grès émaillé gris-vert, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de six oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. Blessures mineures.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 500/800 -
#333
Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableDim. H: 25&33 cmEstimate: € 40/60 -
#313
Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.
Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 280/350 -
#49
Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
Un portrait de femme miniature peint à la main dans un cadre en os. France, vers 1830.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 65/75