#125
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.No longer availableDim. 11,13 gEstimate: € 1450/1550 -
#416
Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
#128Emile Picault
“Le travail et l’épargne sont les sources du bien être”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met Parijs bronscachet.
Le travail et l'épargne sont les sources du bien être. Une statue en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de bronze de Paris.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400/600 -
#591
Een antieke lederen reiskoffer. Met sleuteltje.
Une valise en cuir antique. Avec clé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#376Manu Belge, Gembloux
Een chromen dokterskrukje op driepoot
#321
Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met fantasiesteentjes.
#292
Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#494
Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
#526
#334Val St. Lambert
Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.No longer availableDim. h: 5,5 - 15 cmEstimate: € 50/80