Other lots in this auction
-
#79Lionel PoupaertPeriod: 1900 - 1989
“Portiek te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portique à Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120 -
#101
“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
"Baigneuse aux seins nus". Une représentation érotique en bronze avec une robe pliante dans le style du bronze viennois.No longer availableDim. 13 x 8 x 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#656
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#275
Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.
Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.No longer availableDim. H:93cmEstimate: € 35 / 45 -
#463
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang. Queue collée.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#630
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#536
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#20
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids total de +- 0,25 ct et de rubis d'un poids total de +- 0,30 ct et d'une perle.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 150 / 200 -
#419
Een ronde spiegel van verguld hout. Kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond en bois doré. Coiffe orné de fleurs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#489Paule NolensPeriod: °1924-2008
“Jonge Italiaanse”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune Italienne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#317
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80