Other lots in this auction
-
#602
Indisch naaldwerk in relief op doek met decor van olifanten.
Couture indienne en relief sur toile avec éléphants.No longer availableDim. 74 x 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#96
Een gefineerd notenhouten bureautje met twee laden in het opzet en twee laden onder het uitschuifbaar met kalfsleer bekleed blad en op getorste poten met wieltjes. XIXe eeuw. We voegen er een met groen fluweel beklede armstoel aan toe.
Un bureau en placage de noyer avec deux tiroirs sur le dessus et deux tiroirs sous la tablette en vachette extensible et sur des pieds torsadés avec des roues. XIXème siècle. Nous ajoutons un fauteuil recouvert de velours vert.No longer availableDim. 96 x 80 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale groene diamant van +- 0,17 ct. en twee diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en vier smaragden in markies geslepen van +- 0,40 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant vert central de +- 0,17 ct et de deux diamants taille marquis d'un poids combiné de +- 0,36 ct et de quatre émeraudes taille marquis de +- 0,40 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#57
“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Putti avec un bouc". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeezicht met oceaanstomer in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1903.
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#493
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Delvaux, Bruxelles
Een grote zwart lederen portefeuille.
Un grand portefeuille en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#92N. De Pondt
“Meer bij het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lac près de la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#513
Een handgeschilderd icoon met messingen riza en geëmailleerde versieringen.
Icône peinte à la main avec riza en laiton et décorations en émail.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 200 / 240