Other lots in this auction
-
#443
Een tulpenvaas van chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
Vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#640
Een lot karaffen in gegoten en geslepen glas. We voegen er een glazen vaasje - blauw in de massa - aan toe.
Lot de carafes en verre coulé et taillé. On y ajoute un vase en verre - bleu dans la masse -.No longer availableDim. H:26-32cmEstimate: € 60/100 -
#259Paul Permeke
“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer dure." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 200/300 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700/750 -
#131
“Engel met trom en fluit”. Bronzen beeldje met donker patina naar Clodion. Op dubbele marmeren sokkel. Draagt een handtekening.
"Ange avec tambour et flûte". Statue en bronze à patine sombre d'après Clodion. Sur un double socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 200/300 -
#161
“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#609
Een XIXe eeuws inktstel met porseleinen recipiënt. We voegen er twee vol messingen kandelaars van omstreeks 1800 aan toe.
Nécessaire à encre du XIXe siècle avec récipient en porcelaine. Nous ajoutons deux bougeoirs en laiton massif d'environ 1800.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 75/100 -
#603
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80/120 -
#323Ellfenbein, Bavaria
Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.
Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#356
Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H:74cmEstimate: € 40/70 -
#151
Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.
Pendule en pierre noire incrustée de marbre rouge.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 80/120