#507
Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#437
Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Lladro
‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
#186
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#424
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#509
“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#236
Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#568
Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#447
Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#298
Een lot van 11 boeken over schilders, Mercatorfonds, Hamlyn en Thames Hudson.
A lot of 11 books about painters, Mercatorfonds, Hamlyn, and Thames Hudson.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#482
“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#292
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 53cmEstimate: € 10 / 20