Other lots in this auction
-
#356
Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H:74cmEstimate: € 40/70 -
#220
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlikk gewicht van +- 1,70 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,95 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,95 ct.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 1400/1500 -
#330
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'un saphir de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 350/400 -
#538
Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.
Bol en verre italien plié à la pince.No longer availableDim. Ø 57 cmEstimate: € 40/60 -
#617
Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
Une longue baïonnette dans un fourreau de cuir. Avec numéro de série.No longer availableDim. L:53cmEstimate: € 70/80 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,48 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1550/1650 -
#80
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,32 ct.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 1100/1200 -
#221Wiskeman
“Coupe International Juniores.” Een wedstrijdbeker van verzilverd metaal op rood marmeren sokkel.
"Coupe International Juniors". Coupe de compétition en métal argenté sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 100/120 -
#269Joz. De Swerts
“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250/350 -
#108
Drie diverse Madonnabeelden van messing.
Trois différentes statues de la Vierge en laiton.No longer availableDim. H. 34,5 - 23 - 21 cmEstimate: € 200/220