#283Noritake, JapanEen porseleinen schaaltje met zwart op geel decor van pioenen en met drie ramskoppen in de rand. Gemerkt.
Plat en porcelaine à décor noir sur jaune de pivoines et trois têtes de bélier dans le bord. Marqué.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#266Een reeks van zes stoelen in Chippendalestijl met groen fluwelen zittingen.
#429“Abstracte kruisafname.” Gemengde techniek. Draagt een monogram JT, en draagt een handtekening.
#491Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.
#628Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
#528Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen, vlinders en kostbaarheden. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs, de papillons et d'objets de valeur. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#474Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#21Capodimonte“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#360Een 18 K geelgouden trouwring.
#208Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein in de geest van Sèvres gedecoreerd met romantische scènes en landschappen in uitsparingen op kobaltblauwe en vergulde achtergrond. Vergulde koperen monturen.
Lot de quatre mesures du XIXème siècle avec couvercle en étain dont trois en faïence et une en étain.No longer availableDim. h: 17,5 - 23 cmEstimate: € 100 / 120