#615Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.
Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.No longer availableDim. 62 x 90 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#314Roger Hebbelinck“Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.
"Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300No longer availableDim. 31 cm x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#439“Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.
"Fleur nature morte." Aquarelle sur papier. L'école d'Haarlem. Signé illisiblement.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Twee houten sculpturen van monniken.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#166Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504Een opgezette roofvogel.
#546Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
#401“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
"Le couple marié". Un groupe de porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 85 / 90