Other lots in this auction
-
#394
“Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.
« Para mi amigo César. Technique mixte sur toile, sur carton. En date du 13.7.12.No longer availableDim. 58 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116
Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.
Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.No longer availableDim. 74 x 116 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#185
Een 18 K witgouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids total de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#193
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340 -
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#600Imari
Een paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.
Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.No longer availableDim. H. 26 & 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#17
Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 60 -
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200 / 240 -
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#426Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Un tapis persan noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Barony
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300