#240Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#488Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
#140Een 18 K geelgouden ring bezet met een turkoois van +- 5 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une turquoise de +- 5 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 250 / 350 -
#133Drie diverse rechthoekige schaaltjes van massief zilver. Het grootste (28 x 21 cm) met Londense keuren, datumletter h, maker SSD-ED (Drew & Sons). Het middelste (20,5 x 16 cm) met Nederlandse keuren, 2de gehalte, datumletter V, maker Voorschoten. Het kleinste met hoge rand (16 x 12 cm) met Duitse keuren voor 830/1000.
Trois plats rectangulaires divers en argent massif. Le plus grand (28 x 21 cm) avec poinçons de Londres, date lettre h, fabricant SSD-ED (Drew & Sons). Celui du milieu (20,5 x 16 cm) avec poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre V, fabricant Voorschoten. Le plus petit à bord haut (16 x 12 cm) avec poinçons allemands pour 830/1000.No longer availableDim. 760 gEstimate: € 350 / 400 -
#393Een verrekijker, Duits leger. ‘Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. D.F. 7x50.
Jumelles, armée allemande. 'Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. DF 7x50.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#578Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#328Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#503Herend HungaryEen zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.
Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 500 / 800 -
#685Marie StormsEen siercollier met fantasiestenen.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120