#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#492Gelper
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#324
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
#3
Een grote smeedijzeren kandelaar. XIXe eeuw.
Un grand bougeoir en fer forgé. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 50/80 -
#457
Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.No longer availableDim. Ø 13 à 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#422
Japanse houtdruk met waterpartij.
#394
“Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.
#278
Twee bajonetten laat XIXde eeuw.
Deux baïonnettes fin XIXème siècle.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#518
#588
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#379
“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
#335
Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100