#520
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
#89
Twee wandversieringselementen op doek in de stijl van de XVIIIde eeuw. Wellicht einde XIXde eeuw. Het ene met putti, het andere met een idyllische scène. Slijtage.
Deux décorations murales sur toile dans le goût du XVIIIe siècle. Peut-être fin XIXe. L'une avec des putti, l'autre avec une scène idyllique. Usures.No longer availableDim. 74 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#710RFH Czechoslovakia
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#92Louis WilmetPeriod: 1891 - 1965
#695
Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#154
“Kaketoes”. Een schilderij op zijde.
#430
Een geelgouden munt van 50 ecu. 900‰. 1987. Karel V.
#432
Een zijdeschildering met een landschap. Gesigneerd.
#194
#445Lip
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80 / 120