Other lots in this auction
-
#407
Een Japanse terracotta vaas met ringen aan de handvatten en met een draak in het decor. Onderaan met stempel ‘Raku’.
Un vase japonais en terre cuite avec des anneaux sur les anses et un dragon dans le décor. Le cachet Raku en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.
Grand chandelier d'église en laiton de style Renaissance.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 60/100 -
#287
Een paar girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles avec des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/150 -
#446Etablissements Jean Gauthier “ EJG”
Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.
Lustre Art Déco français avec calices en verre rose dans un cadre en bronze, décoré de décor floral. Marqué EJG 1095 France.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#572
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisible signé et daté 1973.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#6
Een Engelse opvouwbare cakestand.
Un présentoir à gâteaux pliant anglais.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 35/50 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70/100 -
#472
“Clowns met varkens in een kinderwagen. Gemengde techniek op board. Draagt handtekening rechts bovenaan.
Clowns avec des porcs dans un landau. Technique mixte à bord. Porte une signature en haut à droite.No longer availableDim. 55,5 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#603
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#254
Drie diverse stillevens op doek. “Dahlia’s” (perforatie, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). “Koffiepot met bloemen” (49 x 39 cm).
Trois natures mortes différentes sur toile. Dahlias (perforation, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). Cafetière avec des fleurs (49 x 39 cm) .No longer availableEstimate: € 80/120 -
#394
“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40/60