#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#463Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.
#83Een koperen Art Nouveau tafellamp met geslepen glazen center. Medio 1920.
A copper Art Nouveau table lamp with a cut glass center. Mid-1920s.No longer availableDim. 63cmEstimate: € 120 / 180 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
A lot of 2 Roman bone carved dice.No longer availableDim. 1 x 1 x 1 cmEstimate: € 75 / 150