#11Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.
A small silver candlestick, 75 grams total weight with a filled base, marked with German hallmarks and the fineness of 925.No longer availableDim. 925‰ h 4.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#19‘Na de hooioogst’, een tekening, inkt op papier, rechts onder gesigneerd.
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#571Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#530Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60 -
A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.No longer availableDim. 125 x Ø75cmEstimate: € 200 / 300