#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#677Een oude vilten buishoed in zijn originele doos, Chr. Händel, Bayreuth.
#632Fr. Luyckx“Zicht op stal”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"View of the stable." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 31,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#413PunuEen gepatineerd uit hout gesculpteerd masker met raffia. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and raffia sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 75 / 125 -
#406Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.No longer availableDim. 67 x 48 x 43Estimate: € 100 / 150 -
#368M. HohnerEen mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
A harmonica 'Echo Bell Metal Reeds', 'Made in Germany.' G C 57/120.No longer availableDim. 21 x 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 196 x 127cm & 143 x 99cmEstimate: € 60 / 80