#121Montblanc Meisterstuck AutomaticEen lot van drie vulpennen, bestaande uit een Montblanc Meisterstuck N.146, een Nino Cerutti en een Cross.
A lot of three fountain pens, consisting of a Montblanc Meisterstuck N.146, a Nino Cerutti and a Cross.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#461Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.
Seated flute player made of partially gilded bronze. Thailand.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
A cold patinated bronze leopard on a marble base.No longer availableDim. H. 8 x 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#482Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.
A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.No longer availableDim. 16,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
Bronze equestrian figurine. Chad.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#252Louis IcartPeriod: 1888-1950“Dame met hoed”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady with Hat." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 120 / 180 -
#173Val Saint-LambertEen grote vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en “M”.
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40 / 60