#15
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux perles et d'une miniature peinte à la main sur porcelaine (fanée).No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 100/150 -
#182
“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400/500 -
#618Cossor
Een oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
#341Alessi
Een inoxen ijsemmer. Gemerkt.
#321
Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#243Delvaux
Een zijden foulard. Gemerkt.
#487
Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
Un vase en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/240 -
#68Yashica
Een Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
#430
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#628Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Jaren ‘40.
#370
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#695
Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Un tapis en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40/60