#455Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
#480Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
#148Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.
Une horloge à colonnes du XIXe siècle en marbre et albâtre. Avec balancier et clé. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
#93Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.
#621Een verguld messingen Boeddhahoofd.
#175Donatella PelliniEen lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100