#683Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#68Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
Une paire de lanternes métalliques hexagonales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#548Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.
Un lustre en cristal et cuivre avec des pendeloques de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
#550Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.
#349Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
#476Een zilveren munt van 20 Canadeese dollar met een ingewerkte geelgouden camee van 22 K. In originele metalen etui en doos.
#181Een pendule in Lodewijk XIV-stijl in de geest van Boulle versierd met verguld brons, geel koper en rood schildpad. Tijdperk Napoleon III. Getooid met een aartsengel met een bazuin en een palmtak.
Pendule de style Louis XIV dans l'esprit Boulle à décor de bronze doré, cuivre jaune et tortue rouge. Epoque Napoléon III. Ornée d'un archange avec une trompette et une branche de palmier.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#638Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
#464“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Abstrait . Technique mixte sur papier. École russe.No longer availableDim. 59 x 44,5 cmEstimate: € 250 / 350