#672Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Berglandschap met olijfboom”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1977, genummerd 2 en met opdracht.
Paysage de montagne avec olivier . Eau-forte. Signée, datée 1977, numérotée 2 et avec dédicace.No longer availableDim. 29,5 x 38,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
#279Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#380Een hoge hoed, gemerkt van Paul Emy en een bolhoed, gemerkt van Van den Bosch te Leuven. De eerste in hoedendoos en met borstel.
Un chapeau haut de forme, marqué par Paul Emy et un chapeau melon, marqué par Van den Bosch à Louvain. Le premier dans une boîte de maintien et avec une brosse.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#384Een glasservies van geslepen kleurloos kristal bestaande uit: 11 champagnecoupes, 8 rodewijnglazen, 10 wittewijnglazen, 12 aperitiefglazen en 11 borrelglaasjes. Model Val-St. Lambert met zeshoekige voet.
Un service de verre en cristal incolore taillé composé de: 11 coupes de champagne, 8 verres à vin rouge, 10 verres à vin blanc, 12 verres à apéritif et 11 verres à liqueur. Modèle Val-St. Lambert avec base hexagonale.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#77Een paar verguld bronzen kandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Paire de bougeoirs en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Yvette Jansens“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120