#640Een gietijzeren wandfontein.
#656Een Chinese houten kist met uitgestoken decor.
#415Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
#9Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Een antieke messingen vogelkooi.
#157Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
#28“Moeder Gods van Kazan”. Een Russisch icoon met messingen oklad.
#286Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
#260Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 300 / 400