#627Een vaasje van Chinees gecraqueleerd porselein met een decor van vissen in ijzerrood. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois en porcelaine craquelée à décor de poisson rouge en fer. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
#383Een paar Indische messingen kandelaars.
#607Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
#23Een kandelaar van gepolychromeerd zamak, gedragen door een vrouw. Omstreeks 1900.
Bougeoir en zamak polychrome porté par une femme. Vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#489Een paar abstracte voorstellingen, gemengde techniek op papier.
#628Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
#294Karel Holemans“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100 / 120