#272Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.
#297Christian DiorEen vintage reiskoffer.
Une valise vintage.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
#638Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
#507Friedrich GoldscheiderEen beeld van een Noord-Afrikaanse man van polychroom terra cotta. Een duim manco. Gesigneerd en “Réproduction Réservée”.
Une sculpture d'un homme d'Afrique du Nord en terre cuite polychrome. Un pouce manquant. Signée et Réproduction Réservée .No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 300 / 500 -
#181Een pendule in Lodewijk XIV-stijl in de geest van Boulle versierd met verguld brons, geel koper en rood schildpad. Tijdperk Napoleon III. Getooid met een aartsengel met een bazuin en een palmtak.
Pendule de style Louis XIV dans l'esprit Boulle à décor de bronze doré, cuivre jaune et tortue rouge. Epoque Napoléon III. Ornée d'un archange avec une trompette et une branche de palmier.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#392Jos Lemmens“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#664Een gemouleerd stenen reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1848 (apocrief). Met zegel achteraan.
#612W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 70 / 80