Other lots in this auction
-
#616Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#513“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
Femme nue. Une statue en bronze d'après une œuvre de Chana Orloff de 1925.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#537Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#528TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#43M. Bleck“Vrouwelijk naakt”. Een terracotta beeld. Gesigneerd en gedateerd ‘84. Restauratie(?) achteraan.
Femme nue. Une statue en terre cuite. Signée et datée '84. Restauration (?) au dos.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.No longer availableDim. 32 x 40 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Loys Potet“Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 650 / 750 -
#634“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een lot van vijf documentatieboeken m.b.t. wapens:- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.
Un lot de cinq livres de documentation sur les armes :- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#360Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
Un costume de carnaval : soldat français.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#511Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350 / 500


