#190Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht avn +- 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +-1,10 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#593Een oude hoedendoos.
#483Een afrikaans houten voorouderbeeld.
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#57DresdenEen paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
#661PhilipsEen vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
Panthère en albâtre jaune aux yeux en sulfure. Probablement italien, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 800 / 1000