Other lots in this auction
-
#485
Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
Un cabinet de voyage chinois construit en deux parties avec deux abattants et trois tiroirs. Avec poignées en laiton.No longer availableDim. 120 x 93 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#577
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#119Jacques Janssens
“Le Matin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd achteraan 1890. Kleine scheur bovenaan in de lucht.
"Le Matin". Huile sur toile. Signée. Datée 1890 au dos. Petite déchirure dans le ciel en haut.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#453
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#483Val Saint Lambert
Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.No longer availableDim. H: 20-42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#603Rosenthal
Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. Ø: 31 cm13.5x13.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#208
Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.
Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.No longer availableDim. H. 17 à 13 cmEstimate: € 100 / 160 -
#148
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#688
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45