#258
Een paar porseleinen hoornvazen, versierd met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine, décorés de décors de paysages peints à la main et de motifs dorés. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
#43
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#552
#511
“Skizze A”. Une œuvre d'art en bois dans le style de Georges Vantongerlo de la série “Denkbilder”.No longer availableDim. 35 x 16 x 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#326
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
#558
#605
Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.
#482
“Muziek”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘02.
#150
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#614Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
“Péniche à quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 35 / 45