Other lots in this auction
-
#286
Een donkere houten stoel in sgabellostijl.
Une chaise en bois sombre de style sgabello.No longer availableDim. 97 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605
Een wandconsole van wortelnootfineer met spiegel. Tijdperk Louis Philippe. Lichte schade aan het fineer.
Une console murale en placage de noyer avec miroir. Epoque Louis-Philippe. Légers dommages au placage.No longer availableDim. 105x40x90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#477
Gotisch albasten hoogreliëf met voorstelling van de aanbidding van de wijzen.
Haut-relief gothique en albâtre représentant l'Adoration des Mages.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 400 / 600 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 25,12 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#56
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.
Miroir psyché en acajou à base chantournée. Epoque Victoria.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313
Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.
Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#108
Een sterlingzilveren melkkannetje en dito suikerpot. Onderaan gemerkt met Nederlandse keuren, tweede gehalte. Rijkelijk gedreven decor met personages in uitsparingen omgeven door guirlandes.
Un pot à lait et un sucrier en argent massif. Marqué en bas avec des poinçons hollandais, deuxième année. Décor richement animé de personnages en creux entourés de guirlandes.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 100 / 120 -
#651Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madone à l'enfant. Une sculpture murale en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#335
Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100