#374
“Kosmos.” Gemengde techniek op papier.
#40
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné d'environ 0,45 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 500/550 -
#461
Een bronzen lampenvoet gedragen door drie vrouwenfiguren.
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#583
Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.
#679
Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
#388
Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
#172M. De Jonghe
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#591Boch
Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.
#479Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100/120