Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,52 ct.
Dim. 4,26 g
SKU: 2505210255.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #255
Estimate: € 380 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #357

    Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.

    Un bracelet de cheville en cuivre comme monnaie. Mbole, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #555

    Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.

    Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #503

    Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un petit manquant. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #49

    Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

    Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #291

    Een maquette van een zeiljacht.

    Une maquette de voilier.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    “Hollands molenlandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Paysage de moulin à vent hollandais. Huile sur toile, signée illisible.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.

    Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Twee 22 K geelgouden penningen van 1000 jaar Oostenrijk. In originele etuis en met certificaat.

    Deux jetons en or jaune 22 carats de 1000 ans d'Autriche. Dans les étuis d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Dim. 30 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #359
    Rémy Cornelissen

    “Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.

    Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251
    Royal Dux

    Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #107
    Villeroy & Boch, Wallerfangen

    Een aardewerken vaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.

    Un vase en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas. Petit bord écaillé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More