Other lots in this auction
-
#18
Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
Un repose-pieds en fonte avec un motif de chaînons. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 26 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#55
Een paar dekselvaasjes in Lodewijk XV-stijl met decor van personages in landschappen. Blauw en wit aardewerk, gemerkt onderaan.
Une paire de vases à couvercle de style Louis XV à décor de personnages dans des paysages. Faïence bleue et blanche, marquée en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200 -
#622Bernard CharoyPeriod: 1931
“Winters landschap met een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver avec un chalet". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#590
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 700/750 -
#564
Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#151
“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
"Ruine". Une statue de marbre avec des colonnes ioniques.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 420/460 -
#520
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,62 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,62 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1200/1300 -
#368
Een lot koper, bestaande uit twee messingen urnvaasjes en een verzilverd roodkoperen stolp met schaal. Aziatisch werk. Bijgevoegd een gestileerd metalen eendje.
Lot en cuivre, composé de deux vases urnes en laiton et d'une cloche en cuivre rouge argenté avec échelle. Travail asiatique. Attaché est un canard en métal stylisé.No longer availableDim. h: 10, 14 & 24 cmEstimate: € 25/35 -
#325Val Saint-Lambert
Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/70 -
#147
Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une lionne en bronze patiné sur un socle en marbre et pierre bleue. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 300/400 -
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#307
Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
Une garniture à vin ancienne, composée d'un tire-bouchon, d'un porte-bouchon et d'un porte-bouteille.No longer availableDim. 18 x 25 en 24 x 20 cmEstimate: € 60/100