Other lots in this auction
-
#12Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Kapel van de Oudenberg te Geraardsbergen” & “Binnenhof”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 29/100 & 21/100. Vlekjes.
Kapel van de Oudenberg in Geraardsbergen & Binnenhof. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 29/100 et 21/100. Taches.No longer availableDim. 32?5 x 31 & 27,5 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#232Verheijen
“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#134
“Geanimeerd landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Op te frissen.
Paysage animé. Huile sur toile marouflée. A rafraîchir.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#647Goldimari
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 35/45 -
#627
Een theepot van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors in cartouches. Met messingen handvat. We voegen er een melkpotje en een suikerpotje met blauw op wit drakendecor aan toe.
Une théière en porcelaine de Chine à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches. Avec anse en laiton. On y ajoute un pot à lait et un sucrier à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 35/45 -
#483
Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#572Joris Olyslaegers
“Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 132 cm -
#224Leopold Stevens
Twee jachtstillevens op paneel. Gesigneerd. Eén met krassen.
Deux natures mortes de chasse sur panneau. Signée. Une avec griffures.No longer availableDim. 90 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#420
Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.
Médaille d'or jaune 18K à l'occasion de l'année Rubens 1977.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 180/250 -
#690
Een mahoniehouten breimandje op drie poten.
Un panier à tricoter en acajou sur trois pieds.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 35/45 -
#210
Een 18 K geelgouden ring met pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats avec des perles.No longer availableDim. 1,77 gEstimate: € 100/150