Other lots in this auction
-
#616
Twee verschillende notenhouten armstoelen in Régencestijl, bekleed met resp. groen en rood fluweel.
Deux fauteuils en noyer de style Régence différents, recouverts de resp. velours vert et rouge.No longer availableDim. h: 85 & 100 cmEstimate: € 40/50 -
#491
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
"Cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. 26 x 13 x 17 cmEstimate: € 320/380 -
#361Kern
Tafelklok met perpetuümmechanisme met bloemdecoratie onder stolp met porseleinen figuren als gewichten.
Horloge de table à mouvement perpétuel à décor de fleurs sous une cloche avec des personnages en porcelaine comme poids.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#419
Een ronde spiegel van verguld hout. Kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond en bois doré. Coiffe orné de fleurs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 80/100 -
#318
Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
Un pique-fleurs de cristal taillé et coloré.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#19Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“La bénédiction de la mer”. Ets. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.
« La bénédiction de la mer ». Gravure. Signée et dédicacée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40/45 -
#455
Twee verschillende handgeknoopte karpetjes, waarbij één van wol (gerepareerd) en één van wol en katoen.
Deux tapis différents noués à la main, un en laine (réparé) et un en laine et coton.No longer availableDim. 122 x 190 & 110 x 135 cmEstimate: € 30/40 -
#284
Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#390Delvaux, Bruxelles
Een rood lederen pochette.
Une pochette en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#144Belgische School
“Damesportret met roos op de hoed”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw. Herdoekt.
"Portrait de femme avec une rose sur son chapeau". Huile sur toile. Fin du XIXème siècle. Rentoilée.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 100/200 -
#650
Een vergulde bronzen kerkkandelaar.
Bougeoir d'église en bronze doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60/100 -
#43
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100