#124P. Claes“Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
Bataille de Trafalgar . Une lithographie anglaise.No longer availableDim. 50 x 77 cmEstimate: € 75 / 100 -
#36Een gedreven messingen kerkkandelaar.
#640Een gietijzeren wandfontein.
#572“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisible signé et daté 1973.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#614“Kalaga”. Een Birmaans borduurwerk. Achter glas.
#517Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#241Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
#278Een aardewerken tazza met fijn bloemenmotief in Lodewijk XV -stijl.
#431Een kleine bronzen schouwpendule, versierd met porseleinen plaquettes. Met slinger, maar zonder sleutel.
#64E. BraemsDrie kleine landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois petits paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 15 x 20 & 18 x 26 cmEstimate: € 60 / 80