Other lots in this auction
-
#693Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35 / 45 -
#524“Straatzicht met pomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.
"Vue sur la rue avec pompe". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#96Een gefineerd notenhouten bureautje met twee laden in het opzet en twee laden onder het uitschuifbaar met kalfsleer bekleed blad en op getorste poten met wieltjes. XIXe eeuw. We voegen er een met groen fluweel beklede armstoel aan toe.
Un bureau en placage de noyer avec deux tiroirs sur le dessus et deux tiroirs sous la tablette en vachette extensible et sur des pieds torsadés avec des roues. XIXème siècle. Nous ajoutons un fauteuil recouvert de velours vert.No longer availableDim. 96 x 80 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
Un vase en verre violet dans l'esprit Art Nouveau.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 80 -
#45Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#541Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een notenhouten naaitafeltje in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade en op gegroefde poten.
Une table à ouvrage en noyer d'inspiration Louis XVI avec un tiroir et sur des pieds rainurés.No longer availableDim. 73 x 55 x 37cmEstimate: € 35 / 50 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254Een spiegel met gepatineerde houten lijst met acanthusbladeren.
Miroir avec cadre en bois patiné à feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 106 x 86 cmEstimate: € 200 -
#46Drie eenvoudige eikenhouten gigognetafeltjes.
Trois tables gigogne sobres en chêne.No longer availableDim. 44 x 49 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#458Drie kleine theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein met een guirlandedecor in rood, rose en goud naar Imari-voorbeeld. Geribde vorm. XIXde eeuw.
Trois petites tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine à décor de guirlandes en rouge, rose et or d'après un exemple Imari. Forme côtelée. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4cmØ:10cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.No longer availableDim. 23 x 35 x 15 cmEstimate: € 80 / 100


