#698Cosmos MeshedEen mechanisch geknoopt wollen tapijt met bloemendecor. Belgische productie.
#483“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
#206Een art deco Afrikaans hardhouten kastje met twee laden en bergvakken onder een deksel. Met ingelegde naam “Pauline”. Belgisch Congo, jaren ‘30.
Une armoire art déco en bois dur africain avec deux tiroirs et des compartiments de rangement sous un couvercle. Avec le nom incrusté "Pauline". Congo belge, années 1930.No longer availableDim. 62 x 62 x 42 cmEstimate: € 70 / 100 -
#344Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#128Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
#591Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
#632Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011“Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.
#225Cartier, FranceEen zijden foulard in originele doos.
#183Een gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling op de oogst. XVIIIe eeuw.
PlaTaqueque de cheminée en fonte avec une représentation allégorique de la moisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52x52cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
#439Raf CoorevitsPeriod: °1934“Marionnetten” en “Kalkoen”. Twee etsen, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
"Marionnettes" et "Turquie". Deux eaux-fortes, signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 32 x 23 & 22 x 16 cmEstimate: € 100 / 120