Similar lots by type
-
#495
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420/480 -
#490
Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400/500 -
#445
Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180/250 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700/800 -
#390
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 750/850 -
#485
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 400/450 -
#685Tori Burch
Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50/100 -
#545
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480/550 -
#340
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un gros quartz fumé de +- 15 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 850/950 -
#245
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800/900 -
#110
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000/1200 -
#575
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650/700 -
#450
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee. Lengte ketting: 30 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un camée. Longueur de la chaîne : 30 cm.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 450/500 -
#475
“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400/500 -
#590
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,33 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 400/450 -
#280Prada Milano
Een zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#480
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350/400 -
#565
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500/550 -
#360
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 800/900 -
#465
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200/1300 -
#455
Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600/700 -
#505
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000/1200 -
#515
Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200/250 -
#440
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280/350
Other lots in this auction
-
#35
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee en een pareltje. Lengte ketting: 23 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et d'une perle. Longueur de la chaîne : 23 cm.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 150/200 -
#424Victor Vasarely
“Tupa 3”. Zeefdruk. Ed. Griffon, Neuchatel 1974.
"Tupa 3". Sérigraphie. Éd. Griffon, Neuchâtel 1974.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#459
“Scène met Krishna en vee.” Tangka op doek.
"Scène avec Krishna et du bétail." Tangka sur toile.No longer availableDim. 52 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#275
Klein gietijzeren vogelbadje.
Petit bain d'oiseau en fonte.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 35/45 -
#251Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Walrus.” Gesculpteerd houten beeldje op sokkel. Gesigneerd.
"Morse." Figurine en bois sculpté sur socle. Signée.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 60/100 -
#129Emiel De LendtdeckerPeriod: 1901-1990
Dorpskern in sneeuwlandschap, olieverf op doek, gesigneerd.
Centre du village dans un paysage enneigé, huile sur toile, signée.No longer availableDim. h87cm x b103cmEstimate: € 100/150 -
#294
Een rechthoekige vintage salontafel van licht hout. Vier poten met kruisverbinding in H. Scandinavië, jaren vijftig.
Une table basse vintage rectangulaire en bois clair. Quatre pieds avec entretoise en H. Scandinavie, années cinquante.No longer availableDim. 50 x 149 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#375
Een Oosterse houten doos, rijkelijk gedecoreerd met figuren. Minieme schade.
Une boîte orientale en bois, richement décorée de personnages. Dégâts minimes.No longer availableDim. 38 x 21 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#46
Engels bijzetmeubel. Mahonie hout. Lade onderaan, lichte gebruikssporen.
Meuble d'appoint anglais. Bois d'acajou. Tiroir en bas, légers signes d'utilisation.No longer availableDim. h57cm x b45cm x d45cmEstimate: € 50/80 -
#213
Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.
Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.No longer availableDim. H: 3-5 cmØ: 7-9 cmEstimate: € 25/35 -
#161Léopold Harzé
“Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.
"Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.No longer availableDim. h29cmEstimate: € 600/700 -
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300