Other lots in this auction
-
#161“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#368Een lot koper, bestaande uit twee messingen urnvaasjes en een verzilverd roodkoperen stolp met schaal. Aziatisch werk. Bijgevoegd een gestileerd metalen eendje.
Lot en cuivre, composé de deux vases urnes en laiton et d'une cloche en cuivre rouge argenté avec échelle. Travail asiatique. Attaché est un canard en métal stylisé.No longer availableDim. h: 10, 14 & 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#648Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe.
Une balance de pharmacie en vitrine. Nous ajoutons un ensemble de poids.No longer availableDim. 39 x 40 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#442“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 36,5 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Collection d’artEen schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.
Pendule de cheminée en métal doré ornée d'un satyre aux cymbales. Avec un rhinocéros en bronze patiné, complète avec clé.No longer availableDim. 30 x 42 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#259Léon Busschots“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
"Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644Gebrand VolgerPeriod: °1940“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
"Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#17Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.
Un vase en verre de Murano avec un tourbillon orange sur fond blanc. Attribué à Carlo Scarpa. Traces de signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 cm x 24 cmEstimate: € 50 / 100


