Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met diamand baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met diamand baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie de baguettes et de diamants d'un poids combiné de +- 0,72 ct.
Dim. 4,53 g
SKU: 2604220580.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #580
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #640

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,23 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #697

    Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

    Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
    No longer available
    Dim. 343 x 503 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #145
    Val Saint-Lambert

    Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #267

    Een XVIIIe eeuws gebeeldhouwd engelenkopje, omgebouwd tot kleine console.

    Une tête d'ange sculptée du 18ème siècle, transformée en petite console.
    No longer available
    Dim. 20 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #514

    Een opgezette roofvogel.

    Un oiseau de proie empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 1937

    “Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Voiliers près de la côte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #215

    Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.

    Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #72
    Thomas Creswick

    “Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.

    Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #583

    Een scheerbekken van veelkleurig porselein. Imari, omstreeks 1900.

    Un bassin à raser en porcelaine multicolore. Imari, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More