#53
Een hoornvaas van rood Boheems kristal.
Vase en corne de cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/50 -
#680
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#229Limoges
Een terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.
#662
Een geslepen punchbowl met bijpassende glazen en kopjes.
Un bol à punch taillé avec des verres et des tasses assortis.No longer availableDim. H:8-26cmEstimate: € 40/60 -
#534
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#461
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de divers vases fleuris.No longer availableDim. H:61cmEstimate: € 80/120 -
#352
“Poppentafereel.” Een paar olieverfschilderijen op board. Gemonogrammeerd L.A.
"Scène de poupées." Quelques peintures à l'huile sur carton. Monogrammés LA.No longer availableDim. 49 x 38 (x2) cmEstimate: € 120/180 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
#48
Een vierdelig koffie- en theestel met houten handvatten op dienblad. Scharnieren van de deksels los. Zilverlaag plaatselijk verdwenen. XIXe eeuw.
Un service à café et à thé de quatre pièces avec des poignées en bois sur un plateau. Charnières des couvercles lâches. La couche d'argent a localement disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 20-33cmEstimate: € 50/80 -
#197
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 120/200 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.