#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
#187Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Un casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cm - Ø 21 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#255Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#334Drie kleine voorwerpen van Russisch zilver, bestaande uit een pillendoosje met email, een servetring, eveneens met email en een vodkabekertje met gegraveerd decor.
Trois petits objets en argent de Russie, composés d'un pilulier émaillé, d'un rond de serviette également émaillé et d'une coupe à vodka à décor gravé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#232Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#167“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti.
#313Art nouveau coupe met fazant.
Coupe art nouveau avec faisan.No longer availableDim. 28 x 12,5cmEstimate: € 30 / 40